O naszej kancelarii

Przewodnią ideą Kancelarii jest dbałość o dobro każdego Klienta i bezpośrednia opieka nad nim. Do naszych podstawowych zasad zawodowych należy szeroko pojmowany profesjonalizm połączony z sumiennością oraz szybkość działania i rzetelność wykonywanej pracy. Jesteśmy przekonani, że nasza wiedza i ciągle zdobywane doświadczenie pozwalają zaoferować Klientom kompleksową obsługę prawną oraz zapewnią rzetelną i skuteczną pomoc w rozwiązywaniu Państwa problemów prawnych. Kancelaria Radców Prawnych Cyran Polak założona została przez prawników o różnych zainteresowania i odmiennych specjalnościach. Naszym celem jest niesienie kompleksowej pomocy prawnej szerokiemu spektrum odbiorców, a możliwość taką z pewnością daje nam zdobyte doświadczenie zawodowe.

/Czym się zajmujemy

Zespół współpracujący Kancelarii składa się z kilku wykwalifikowanych oraz doświadczonych prawników, wykonujących swe obowiązki pod czujnym okiem Partnerów, którzy gwarantują satysfakcjonujące poprowadzenie każdej sprawy. Naszą ideą jest przede wszystkim satysfakcja naszych Klientów, dlatego dokładamy wszelkich starań by wykonywana praca byb-jeffrey-veenła satysfakcjonująca oraz komfortowa. Kancelaria Cyran Polak to nowe spojrzenie na prawo, nie działamy schematycznie, a każdego Klienta traktujemy indywidualnie, w zgodzie z jego potrzebą. Wykonując powierzone obowiązki korzystamy z pomocy specjalistów, współpracujemy bowiem z zaprzyjaźnionymi notariuszami, rzecznikami patentowymi, tłumaczami przysięgłymi oraz biegłymi rzeczoznawcami.

W naszej pracy stosujemy Kodeks Etyki Radcy Prawnego, dlatego macie Państwo gwarancję, że powierzone nam obowiązki wykonane zostaną w zgodzie z najwyższymi standardami oraz z zachowaniem tajemnicy zawodowej. Pamiętajcie Państwo, że obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej przez radcę prawnego ustanowiony został nie w interesie radców prawnych, ale w interesie ich Klientów.